Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 18:21 18:41 19:01 19:21 19:44
De Montignyplein 18:21 18:41 19:01 19:21 19:44
Liduinaplein 18:22 18:42 19:02 19:22 19:45
Bergse Dorpsstraat 18:23 18:43 19:03 19:23 19:46
C.N.A. Looslaan 18:24 18:44 19:04 19:24 19:47
Bergse Plaslaan 18:25 18:45 19:05 19:25 19:48
Lommerrijk 18:27 18:47 19:07 19:27 19:50
Kootsekade 18:27 18:47 19:07 19:27 19:50
Station Noord 18:29 18:49 19:09 19:29 19:52
Soetendaalseweg 18:30 18:50 19:10 19:30 19:53
Van den Hoonaardstraat 18:32 18:52 19:12 19:32 19:55
Eudokiaplein 18:33 18:53 19:13 19:33 19:56
Noordsingel 18:36 18:56 19:16 19:36 19:59
Heer Bokelweg 18:38 18:58 19:18 19:38 20:01
Weena 18:41 19:01 19:21 19:41 20:04
Rotterdam Centraal perron A 18:45 19:05 19:25 19:45 20:07
Kruisplein 18:46 19:06 19:26 19:46 20:08
Eendrachtsplein 18:48 19:08 19:28 19:48 20:10
Bloemkwekersstraat 18:49 19:09 19:29 19:49 20:11
Mathenesserlaan 18:50 19:10 19:30 19:50 20:12
's-Gravendijkwal 18:51 19:11 19:31 19:51 20:13
Claes de Vrieselaan 18:52 19:12 19:32 19:52 20:14
Heemraadsplein 18:53 19:13 19:33 19:53 20:15
Ruilstraat 18:54 19:14 19:34 19:54 20:16
Delfshaven 18:57 19:17 19:37 19:57 20:19
Van Duylstraat 18:57 19:17 19:37 19:57 20:19
Zeilmakersstraat 18:59 19:19 19:39 19:59 20:21
Marconiplein 19:01 19:21 19:41 20:01 20:23

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341