Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
  • Tramlijn 20, 4, 7 - Vernieuwing sporen Eendrachtsweg Eendrachtsweg. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 11:51 12:01 12:11 12:21 12:31
De Montignyplein 11:51 12:01 12:11 12:21 12:31
Liduinaplein 11:52 12:02 12:12 12:22 12:32
Bergse Dorpsstraat 11:53 12:03 12:13 12:23 12:33
C.N.A. Looslaan 11:54 12:04 12:14 12:24 12:34
Bergse Plaslaan 11:55 12:05 12:15 12:25 12:35
Lommerrijk 11:57 12:07 12:17 12:27 12:37
Kootsekade 11:57 12:07 12:17 12:27 12:37
Station Noord 11:59 12:09 12:19 12:29 12:39
Soetendaalseweg 12:01 12:11 12:21 12:31 12:41
Van den Hoonaardstraat 12:04 12:14 12:24 12:34 12:44
Eudokiaplein 12:05 12:16 12:26 12:36 12:46
Walenburgerweg 12:07 12:18 12:28 12:38 12:48
Schiekade 12:09 12:20 12:30 12:40 12:50
Weena 12:12 12:23 12:33 12:43 12:53
Rotterdam Centraal perron A 12:15 12:26 12:36 12:46 12:56
Kruisplein 12:16 12:27 12:37 12:47 12:57
Tiendplein 12:18 12:29 12:39 12:49 12:59
1e Middellandstraat 12:20 12:31 12:41 12:51 13:01
Claes de Vrieselaan 12:21 12:32 12:42 12:52 13:02
Heemraadsplein 12:23 12:34 12:44 12:54 13:04
Ruilstraat 12:24 12:35 12:45 12:55 13:05
Delfshaven 12:27 12:38 12:48 12:58 13:08
Van Duylstraat 12:28 12:39 12:49 12:59 13:09
Zeilmakersstraat 12:30 12:41 12:51 13:01 13:11
Marconiplein 12:33 12:44 12:54 13:04 13:14

Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Noordsingel voor Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Schiekade

- Walenburgerweg

 

Houd rekening met een extra reistijd.

Tramlijn 20, 4, 7 - Vernieuwing sporen Eendrachtsweg Eendrachtsweg

Lijn Richting Van Tot  
20,4,7
Diverse richtingen

Vernieuwing sporen Eendrachtsweg

13 oktober 2014
05:00
03 november 2014
01:00
Meer info

Door vernieuwing sporen Eendrachtsweg is op de tramlijnen 4, 7 en 20 van 13 okt tot 2 nov een omleiding ingesteld.

 

Tram 4: Richting Marconiplein Molenlaan, Bergweg, Rotterdam Centraal, West-Kruiskade, 1e Middellandstraat, Claes de Vrieselaan, Mathenesserlaan, Heemraadsplein, Nieuwe Binnenweg, Marconiplein vv.

 

Tram 4 : Richting Molenlaan ,Marconiplein ,Mathenesserdijk/brug ,Vierambachtstraat, 1e Middellandstraat eigen route

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

- Heemraadsplein

- Claes de Vrieselaan

- 's-Gravendijkwal

- Mathenesserlaan

- Bloemkwekersstraat

- Eendrachtsplein

 

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

- P.C.Hooftplein

- Mathenesserbrug

- Mathenesserplein

- Vierambachtsplein

- 1e Middellandstraat

 

Voor tram 4 rijdt er een pendelbus 704 tussen Eendrachstplein en Heemraadsplein die vervangt de vervallen haltes op de Nieuwe Binnenweg.

Let op, door wegafsluiting van Heemraadsplein richting Eendrachtsplein rijdt de pendelbus via de Mathenesserlaan en Rochussenstraat . Halte Bloemkwekerstraat is hierdoor komen te vervallen.

 

Tram 7: rijdt Woudestein, Oostplein, Goudsesingel, Rotterdam Centraal, Kruisplein, Van Oldenbarneveltplaats, Beurs, Leuvehaven, Vasteland, Willemsplein vv.

 

Vervallen haltes tram 7 richting Woudestein:

- Museumpark

- Eendrachtsplein

 

Vervangende haltes tram 7 richting Woudestein:

- Lijnbaan

- Beurs

- Leuvehaven

- Vasteland

 

Tram 20:

Rijdt Lombardijen, Erasmusbrug, Leuvehaven, Beurs, Van Oldenbarneveltstraat, Kruisplein, Rotterdam Centraal vv.

 

Vervallen haltes tram 20 beide richtingen:

- Museumpark

- Vasteland

- Eendrachtsplein

 

Vervangende haltes tram 20 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Beurs

- Leuvehaven

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341