Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 08:58 09:13 09:28 09:43 09:58
De Montignyplein 08:58 09:13 09:28 09:43 09:58
Liduinaplein 08:59 09:14 09:29 09:44 09:59
Bergse Dorpsstraat 09:00 09:15 09:30 09:45 10:00
C.N.A. Looslaan 09:02 09:16 09:31 09:46 10:01
Bergse Plaslaan 09:03 09:17 09:32 09:47 10:02
Lommerrijk 09:05 09:19 09:34 09:49 10:04
Kootsekade 09:06 09:20 09:35 09:50 10:05
Station Noord 09:07 09:21 09:36 09:51 10:06
Soetendaalseweg 09:08 09:22 09:37 09:52 10:07
Van den Hoonaardstraat 09:10 09:24 09:39 09:54 10:09
Eudokiaplein 09:11 09:25 09:40 09:55 10:10
Noordsingel 09:14 09:28 09:43 09:58 10:13
Heer Bokelweg 09:16 09:30 09:45 10:00 10:15
Weena 09:19 09:33 09:48 10:03 10:18
Rotterdam Centraal perron A 09:22 09:36 09:51 10:06 10:21
Kruisplein 09:23 09:37 09:52 10:07 10:22
Eendrachtsplein 09:25 09:39 09:54 10:09 10:24
Bloemkwekersstraat 09:26 09:40 09:55 10:10 10:25
Mathenesserlaan 09:27 09:41 09:56 10:11 10:26
's-Gravendijkwal 09:28 09:42 09:57 10:12 10:27
Claes de Vrieselaan 09:29 09:43 09:58 10:13 10:28
Heemraadsplein 09:31 09:45 10:00 10:15 10:30
Ruilstraat 09:32 09:46 10:01 10:16 10:31
Delfshaven 09:35 09:49 10:04 10:19 10:34
Van Duylstraat 09:36 09:50 10:05 10:20 10:35
Zeilmakersstraat 09:37 09:51 10:06 10:21 10:36
Marconiplein 09:40 09:54 10:09 10:24 10:39

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341