Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 22:27 22:28 22:48 23:08 23:28
De Montignyplein 22:27 22:28 22:48 23:08 23:28
Liduinaplein 22:28 22:29 22:49 23:09 23:29
Bergse Dorpsstraat 22:28 22:29 22:49 23:09 23:29
C.N.A. Looslaan 22:30 22:31 22:51 23:11 23:31
Bergse Plaslaan 22:31 22:32 22:52 23:12 23:32
Lommerrijk 22:32 22:33 22:53 23:13 23:33
Kootsekade 22:33 22:34 22:54 23:14 23:34
Station Noord 22:34 22:35 22:55 23:15 23:35
Soetendaalseweg 22:35 22:36 22:56 23:16 23:36
Van den Hoonaardstraat 22:37 22:38 22:58 23:18 23:38
Eudokiaplein 22:38 22:39 22:59 23:19 23:39
Noordsingel 22:41 22:42 23:02 23:22 23:42
Heer Bokelweg 22:43 22:44 23:04 23:24 23:44
Weena 22:46 22:47 23:07 23:27 23:47
Rotterdam Centraal perron A 22:50 23:10 23:30 23:50
Kruisplein 22:51 23:11 23:31 23:51
Eendrachtsplein 22:53 23:13 23:33 23:53
Bloemkwekersstraat 22:54 23:14 23:34 23:54
Mathenesserlaan 22:55 23:15 23:35 23:55
's-Gravendijkwal 22:56 23:16 23:36 23:56
Claes de Vrieselaan 22:57 23:17 23:37 23:57
Heemraadsplein 22:58 23:18 23:38 23:58
Ruilstraat 22:59 23:19 23:39 23:59
Delfshaven 23:02 23:22 23:42 00:02
Van Duylstraat 23:02 23:22 23:42 00:02
Zeilmakersstraat 23:04 23:24 23:44 00:04
Marconiplein 23:06 23:26 23:46 00:06
Rotterdam Centraal perron A 22:49

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341