Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 06:04 06:24 06:44 07:02
De Montignyplein 06:04 06:24 06:44 07:02
Liduinaplein 06:05 06:25 06:45 07:03
Bergse Dorpsstraat 06:05 06:25 06:45 07:04
C.N.A. Looslaan 06:07 06:27 06:47 07:06
Bergse Plaslaan 06:08 06:28 06:48 07:07
Lommerrijk 06:09 06:29 06:49 07:08
Kootsekade 06:10 06:30 06:50 07:09
Station Noord 06:11 06:31 06:51 07:11
Soetendaalseweg 06:13 06:33 06:53 07:13
Van den Hoonaardstraat 06:16 06:36 06:56 07:16
Eudokiaplein 06:17 06:37 06:57 07:17
Walenburgerweg 06:19 06:39 06:59 07:19
Schiekade 06:21 06:41 07:01 07:21
Weena 06:24 06:44 07:04 07:24
Rotterdam Centraal perron A 06:27 06:47 07:07 07:27
Kruisplein 06:28 06:48 07:08 07:28
Eendrachtsplein 06:10 06:30 06:50 07:10 07:30
Bloemkwekersstraat 06:11 06:31 06:51 07:11 07:31
Mathenesserlaan 06:12 06:32 06:52 07:12 07:32
's-Gravendijkwal 06:12 06:32 06:52 07:13 07:33
Claes de Vrieselaan 06:13 06:33 06:53 07:14 07:34
Heemraadsplein 06:15 06:35 06:55 07:15 07:35
Ruilstraat 06:16 06:36 06:56 07:16 07:36
Delfshaven 06:18 06:38 06:58 07:19 07:39
Van Duylstraat 06:18 06:38 06:58 07:20 07:40
Zeilmakersstraat 06:20 06:40 07:00 07:21 07:41
Marconiplein 06:22 06:42 07:02 07:24 07:44

Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Noordsingel voor Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Schiekade

- Walenburgerweg

 

Houd rekening met een extra reistijd.

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341