Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
  • Tramlijn 20, 4, 7 - Vernieuwing sporen Eendrachtsweg Eendrachtsweg. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 06:55 07:15 07:35 07:55
De Montignyplein 06:55 07:15 07:35 07:55
Liduinaplein 06:56 07:16 07:36 07:56
Bergse Dorpsstraat 06:56 07:16 07:36 07:56
C.N.A. Looslaan 06:58 07:18 07:38 07:58
Bergse Plaslaan 06:59 07:19 07:39 07:59
Lommerrijk 07:00 07:20 07:40 08:00
Kootsekade 07:01 07:21 07:41 08:01
Station Noord 07:02 07:22 07:42 08:02
Soetendaalseweg 07:04 07:24 07:44 08:04
Van den Hoonaardstraat 07:06 07:26 07:46 08:06
Eudokiaplein 07:08 07:28 07:48 08:08
Walenburgerweg 07:10 07:30 07:50 08:10
Schiekade 07:12 07:32 07:52 08:12
Weena 07:14 07:34 07:54 08:14
Rotterdam Centraal perron A 06:57 07:17 07:37 07:57 08:17
Kruisplein 06:58 07:18 07:38 07:58 08:18
Tiendplein 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20
1e Middellandstraat 07:01 07:21 07:41 08:01 08:21
Claes de Vrieselaan 07:03 07:23 07:43 08:03 08:23
Heemraadsplein 07:04 07:24 07:44 08:04 08:24
Ruilstraat 07:06 07:26 07:46 08:06 08:26
Delfshaven 07:08 07:28 07:48 08:08 08:28
Van Duylstraat 07:09 07:29 07:49 08:09 08:29
Zeilmakersstraat 07:11 07:31 07:51 08:11 08:31
Marconiplein 07:14 07:34 07:54 08:14 08:34

Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Noordsingel voor Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Schiekade

- Walenburgerweg

 

Houd rekening met een extra reistijd.

Tramlijn 20, 4, 7 - Vernieuwing sporen Eendrachtsweg Eendrachtsweg

Lijn Richting Van Tot  
20,4,7
Diverse richtingen

Vernieuwing sporen Eendrachtsweg

13 oktober 2014
05:00
03 november 2014
01:00
Meer info

Door vernieuwing sporen Eendrachtsweg is op de tramlijnen 4, 7 en 20 van 13 okt tot 2 nov een omleiding ingesteld.

 

Tram 4 beide richtingen: West-Kruiskade, 1e Middellandstraat, Claes de Vrieselaan, Mathenesserlaan, Heemraadsplein .

 

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

- S Gravendijkwal

- Mathenesserlaan

- Bloemkwekersstraat

- Eendrachtsplein

 

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

- P.C.Hooftplein

- Mathenesserbrug

- Mathenesserplein

- Vierambachtsplein

- 1e Middellandstraat

 

Voor tram 4 rijdt er een pendelbus 704 tussen Eendrachstplein en Heemraadsplein die vervangt de vervallen haltes op de Nieuwe Binnenweg.

Let op, door wegafsluiting van Heemraadsplein richting Eendrachtsplein rijdt de pendelbus via de Mathenesserlaan en Rochussenstraat . Halte Bloemkwekerstraat is hierdoor komen te vervallen.

 

Tram 7: rijdt Woudestein, Oostplein, Goudsesingel, Rotterdam Centraal, Kruisplein, Van Oldenbarneveltplaats, Beurs, Leuvehaven, Vasteland, Willemsplein vv.

 

Vervallen haltes tram 7 richting Woudestein:

- Museumpark

- Eendrachtsplein

 

Vervangende haltes tram 7 richting Woudestein:

- Lijnbaan

- Beurs

- Leuvehaven

- Vasteland

 

Tram 20:

Rijdt Lombardijen, Erasmusbrug, Leuvehaven, Beurs, Van Oldenbarneveltstraat, Kruisplein, Rotterdam Centraal vv.

 

Vervallen haltes tram 20 beide richtingen:

- Museumpark

- Vasteland

- Eendrachtsplein

 

Vervangende haltes tram 20 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Beurs

- Leuvehaven

p341