Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 23:27 23:47 00:06 00:26 00:46
De Montignyplein 23:27 23:47 00:06 00:26 00:46
Liduinaplein 23:28 23:48 00:07 00:27 00:47
Bergse Dorpsstraat 23:28 23:48 00:07 00:27 00:47
C.N.A. Looslaan 23:30 23:50 00:09 00:29 00:49
Bergse Plaslaan 23:31 23:51 00:10 00:30 00:50
Lommerrijk 23:32 23:52 00:11 00:31 00:51
Kootsekade 23:33 23:53 00:12 00:32 00:52
Station Noord 23:34 23:54
Van den Hoonaardstraat 23:35 23:55
Eudokiaplein 23:37 23:57
Walenburgerweg 23:40 00:00
Schiekade 23:42 00:02
Weena 23:46 00:06
Rotterdam Centraal perron A 23:49 00:09
Kruisplein 23:50 00:10
Eendrachtsplein 23:52 00:12
Bloemkwekersstraat 23:53 00:13
Mathenesserlaan 23:54 00:14
's-Gravendijkwal 23:55 00:15
Claes de Vrieselaan 23:56 00:16
Heemraadsplein 23:57 00:17
Ruilstraat 23:58 00:18
Delfshaven 00:01 00:21
Van Duylstraat 00:01 00:21
Zeilmakersstraat 00:03 00:23
Marconiplein 00:05 00:25
Station Noord 00:13 00:33 00:53

Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Noordsingel voor Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Schiekade

- Walenburgerweg

 

Houd rekening met een extra reistijd.

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341