Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
  • Tramlijn 20, 4, 7 - Vernieuwing sporen Eendrachtsweg Eendrachtsweg. Lees meer >
  • Tramlijn 4 - Omleiding tram 4 Claes de Vrieselaan. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 08:35 08:55 09:15 09:35
De Montignyplein 08:35 08:55 09:15 09:35
Liduinaplein 08:36 08:56 09:16 09:36
Bergse Dorpsstraat 08:36 08:56 09:16 09:36
C.N.A. Looslaan 08:37 08:57 09:18 09:38
Bergse Plaslaan 08:38 08:58 09:19 09:39
Lommerrijk 08:39 08:59 09:20 09:40
Kootsekade 08:40 09:00 09:21 09:41
Station Noord 08:41 09:01 09:22 09:42
Soetendaalseweg 08:43 09:03 09:24 09:44
Van den Hoonaardstraat 08:46 09:05 09:26 09:46
Eudokiaplein 08:47 09:07 09:28 09:48
Walenburgerweg 08:49 09:09 09:30 09:50
Schiekade 08:51 09:11 09:32 09:52
Weena 08:54 09:13 09:34 09:54
Rotterdam Centraal perron A 08:38 08:57 09:16 09:37 09:57
Kruisplein 08:39 08:58 09:17 09:38 09:58
Tiendplein 08:41 09:00 09:19 09:40 10:00
1e Middellandstraat 08:42 09:01 09:20 09:41 10:01
Claes de Vrieselaan 08:44 09:03 09:22 09:43 10:03
Heemraadsplein 08:45 09:04 09:23 09:44 10:04
Ruilstraat 08:47 09:06 09:25 09:46 10:06
Delfshaven 08:49 09:08 09:27 09:48 10:08
Van Duylstraat 08:49 09:08 09:27 09:48 10:08
Zeilmakersstraat 08:50 09:10 09:29 09:50 10:10
Marconiplein 08:52 09:12 09:31 09:52 10:12

Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Noordsingel voor Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Schiekade

- Walenburgerweg

 

Houd rekening met een extra reistijd.

Tramlijn 20, 4, 7 - Vernieuwing sporen Eendrachtsweg Eendrachtsweg

Lijn Richting Van Tot  
20,4,7
Diverse richtingen

Vernieuwing sporen Eendrachtsweg

13 oktober 2014
05:00
03 november 2014
01:00
Meer info

Door vernieuwing sporen Eendrachtsweg is op de tramlijnen 4, 7 en 20 van 13 okt tot 2 nov een omleiding ingesteld.

 

Tram 4: Richting Marconiplein, Bergweg, Rotterdam Centraal, West-Kruiskade, 1e Middellandstraat, Claes de Vrieselaan, Mathenesserlaan, Heemraadsplein, Nieuwe Binnenweg, Marconiplein.

 

Tram 4: Richting Molenlaan

Vanaf Marconiplein, Mathenesserdijk/brug, Vierambachtsstraat, 1e Middellandstraat eigen route

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

- Heemraadsplein alleen richting Molenlaan

- Claes de Vrieselaan

- 's-Gravendijkwal

- Mathenesserlaan

- Bloemkwekersstraat

- Eendrachtsplein

 

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

- P.C.Hooftplein

- Mathenesserbrug

- Mathenesserplein

- Vierambachtsplein

- 1e Middellandstraat

 

Voor tram 4 rijdt er een pendelbus 704 tussen Eendrachstplein en Heemraadsplein die vervangt de vervallen haltes op de Nieuwe Binnenweg.

Let op, door wegafsluiting van Heemraadsplein richting Eendrachtsplein rijdt de pendelbus via de Mathenesserlaan en Rochussenstraat. Halte Bloemkwekerstraat is hierdoor komen te vervallen.

 

Tram 7: rijdt Woudestein, Oostplein, Goudsesingel, Rotterdam Centraal, Kruisplein, Van Oldenbarneveltplaats, Beurs, Leuvehaven, Vasteland, Willemsplein vv.

 

Vervallen haltes tram 7 richting Woudestein:

- Museumpark

- Eendrachtsplein

 

Vervangende haltes tram 7 richting Woudestein:

- Lijnbaan

- Beurs

- Leuvehaven

- Vasteland

 

Tram 20:

Rijdt Lombardijen, Erasmusbrug, Leuvehaven, Beurs, Van Oldenbarneveltstraat, Kruisplein, Rotterdam Centraal vv.

 

Vervallen haltes tram 20 beide richtingen:

- Museumpark

- Vasteland

- Eendrachtsplein

 

Vervangende haltes tram 20 beide richtingen:

- Lijnbaan

- Beurs

- Leuvehaven

Tramlijn 4 - Omleiding tram 4 Claes de Vrieselaan

Lijn Richting Van Tot  
4
Molenlaan

Omleiding tram 4

20 oktober 2014
22:17
02 november 2014
23:59
Meer info

Ivm afsluiting van de Claes de Vrieselaan rijdt tramlijn 4 richting Molenlaan van 20 okt tot en met 2 nov een omleiding via  Vierambachtsstraat en Middellandstraat.

 

Vervallen haltes tram 4 richting Molenlaan:

- Heemraadsplein

- Delfshaven

- Zeilmakersstraat

- Van Duylstraat

- Ruilstraat

 

Vervangende haltes tram 4 richting Molenlaan:

- Mathenesserplein

- Vierambachtsstraat

- 1e Middelandstraat

- Tiendplein

- West-Kruiskade

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341