Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 06:02 06:18 06:40
De Montignyplein 06:02 06:18 06:40
Liduinaplein 06:03 06:19 06:41
Bergse Dorpsstraat 06:03 06:19 06:41
C.N.A. Looslaan 06:05 06:21 06:43
Bergse Plaslaan 06:06 06:22 06:44
Lommerrijk 06:07 06:23 06:45
Kootsekade 06:08 06:24 06:46
Station Noord 06:09 06:25 06:47
Soetendaalseweg 06:10 06:26 06:48
Van den Hoonaardstraat 06:12 06:28 06:50
Eudokiaplein 06:13 06:29 06:51
Noordsingel 06:16 06:32 06:54
Heer Bokelweg 06:18 06:34 06:56
Weena 06:21 06:37 06:59
Rotterdam Centraal perron A 06:25 06:41 07:03
Kruisplein 06:26 06:42 07:04
Eendrachtsplein 06:08 06:28 06:44 06:58 07:06
Bloemkwekersstraat 06:09 06:29 06:45 06:59 07:07
Mathenesserlaan 06:10 06:30 06:46 07:00 07:08
's-Gravendijkwal 06:10 06:30 06:46 07:00 07:09
Claes de Vrieselaan 06:11 06:31 06:47 07:01 07:10
Heemraadsplein 06:13 06:33 06:49 07:03 07:11
Ruilstraat 06:14 06:34 06:50 07:04 07:12
Delfshaven 06:16 06:36 06:52 07:06 07:15
Van Duylstraat 06:16 06:36 06:52 07:07 07:16
Zeilmakersstraat 06:18 06:38 06:54 07:08 07:17
Marconiplein 06:20 06:40 06:56 07:11 07:20

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341