Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4, 8 - Werkzaamheden aan het spoor . Lees meer >
  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
Halte Vertrektijden
Burg. Van Kempensingel 06:55 07:15 07:35 07:55
De Montignyplein 06:55 07:15 07:35 07:55
Liduinaplein 06:56 07:16 07:36 07:56
Bergse Dorpsstraat 06:56 07:16 07:36 07:56
C.N.A. Looslaan 06:58 07:18 07:38 07:58
Bergse Plaslaan 06:59 07:19 07:39 07:59
Lommerrijk 07:00 07:20 07:40 08:00
Kootsekade 07:01 07:21 07:41 08:01
Station Noord 07:02 07:22 07:42 08:02
Soetendaalseweg 07:03 07:23 07:43 08:03
Van den Hoonaardstraat 07:05 07:25 07:45 08:05
Eudokiaplein 07:06 07:26 07:46 08:06
Noordsingel 07:08 07:28 07:48 08:08
Heer Bokelweg 07:10 07:30 07:50 08:10
Weena 07:13 07:33 07:53 08:13
Rotterdam Centraal perron A 07:17 07:37 07:57 08:17
Kruisplein 07:18 07:38 07:58 08:18
Eendrachtsplein 07:00 07:20 07:40 08:00 08:20
Bloemkwekersstraat 07:01 07:21 07:41 08:01 08:21
Mathenesserlaan 07:02 07:22 07:42 08:02 08:22
's-Gravendijkwal 07:02 07:22 07:42 08:02 08:22
Claes de Vrieselaan 07:03 07:23 07:43 08:03 08:23
Heemraadsplein 07:05 07:25 07:45 08:05 08:25
Ruilstraat 07:06 07:26 07:46 08:06 08:26
Delfshaven 07:08 07:28 07:48 08:08 08:28
Van Duylstraat 07:09 07:29 07:49 08:09 08:29
Zeilmakersstraat 07:11 07:31 07:51 08:11 08:31
Marconiplein 07:14 07:34 07:54 08:14 08:34

Tramlijn 4, 8 - Werkzaamheden aan het spoor

Lijn Richting Van Tot  
4,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor

04 augustus 2014
05:00
01 september 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor is op de tramlijnen 4 en 8 van 4 aug tot 31 aug een omleiding ingesteld.
Tram 4 rijdt vanaf Marconiplein via de Schiekade tot Bergweg / van den Hoonaardstraat en gaat vandaar verder als tram 8 naar Spangen.
Tram 8 rijdt vanaf Spangen tot aan de halte Bergweg / van den Hoonaardstraat en gaat vandaar verder als tram 4 via de Schiekade naar Marconiplein.

Pendelbus 704 / 708 vertrekt vanaf van den Hoonaardstraat naar Molenlaan respectievelijk Kleiweg vv. De bussen rijden vanaf de Bergweg niet via station Noord maar via de Rozenlaan en Kleiweg, dus via een andere route en haltes terug.
Bekijk de folder voor de complete routes en haltes.

Houdt u rekening met extra reistijd en overstap.

Vervallen haltes voor tram 4;
- Noordsingel
- Noordsingel voor Eudokiaplein
- Heer Bokelweg

Vervangende haltes voor tram 4:
- Bergweg voor Noordsingel
- Walenburgerweg
- Schiekade


Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 


Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:


- Heer Bokelweg
- Noordsingel
- Noordsingel voor Eudokiaplein
- Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

- Schiekade
- Bergweg
- Walenburgerweg


Houd rekening met een extra reistijd.

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341