Ga naar de drempelvrij website

Dienstregeling tramlijn 4

Selecteer een vervoersmethode en lijn

  • Tramlijn 4, 8 - Werkzaamheden aan het spoor . Lees meer >
  • Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel. Lees meer >
  • Tramlijn 21, 23, 24, 25, 4, 7, 8 - City Racing Rotterdam . Lees meer >
  • Tramlijn 4, 8 - City Racing . Lees meer >
Halte Vertrektijden
Rotterdam Centraal perron A 11:00 11:15 11:30 11:44 12:00
Kruisplein 11:01 11:16 11:31 11:45 12:01
Eendrachtsplein 11:03 11:18 11:33 11:47 12:03
Bloemkwekersstraat 11:04 11:19 11:34 11:48 12:04
Mathenesserlaan 11:05 11:20 11:35 11:49 12:05
's-Gravendijkwal 11:05 11:20 11:35 11:49 12:06
Claes de Vrieselaan 11:06 11:21 11:36 11:50 12:07
Heemraadsplein 11:08 11:23 11:38 11:52 12:08
Ruilstraat 11:09 11:24 11:39 11:53 12:09
Delfshaven 11:11 11:26 11:41 11:55 12:12
Van Duylstraat 11:11 11:26 11:41 11:55 12:12
Zeilmakersstraat 11:13 11:28 11:43 11:57 12:14
Marconiplein 11:15 11:30 11:45 11:59 12:16

Tramlijn 4, 8 - Werkzaamheden aan het spoor

Lijn Richting Van Tot  
4,8
Diverse richtingen

Werkzaamheden aan het spoor

04 augustus 2014
05:00
01 september 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor is op de tramlijnen 4 en 8 van 4 aug tot 31 aug een omleiding ingesteld.
Tram 4 rijdt vanaf Marconiplein via de Schiekade tot Bergweg / van den Hoonaardstraat en gaat vandaar verder als tram 8 naar Spangen.
Tram 8 rijdt vanaf Spangen tot aan de halte Bergweg / van den Hoonaardstraat en gaat vandaar verder als tram 4 via de Schiekade naar Marconiplein.

Pendelbus 704 / 708 vertrekt vanaf van den Hoonaardstraat naar Molenlaan respectievelijk Kleiweg vv. De bussen rijden vanaf de Bergweg niet via station Noord maar via de Rozenlaan en Kleiweg, dus via een andere route en haltes terug.
Bekijk de folder voor de complete routes en haltes.

Houdt u rekening met extra reistijd en overstap.

Vervallen haltes voor tram 4;
- Noordsingel
- Noordsingel voor Eudokiaplein
- Heer Bokelweg

Vervangende haltes voor tram 4:
- Bergweg voor Noordsingel
- Walenburgerweg
- Schiekade


Tramlijn 4 - Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

Lijn Richting Van Tot  
4
Marconiplein, Molenlaan

Werkzaamheden aan het spoor op de Noordsingel

04 augustus 2014
05:00
08 november 2014
01:00
Meer info

Door werkzaamheden aan het spoor Noordsingel rijdt tramlijn 4 van 4 aug tot 7 nov via Bergweg, Schiekade en Walenburgerweg.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Noordsingel voor Eudokiaplein

- Eudokiaplein

 

Vervangende haltes tram 4 beide richtingen:

 

- Schiekade

- Bergweg

- Walenburgerweg

 

Houd rekening met een extra reistijd.

Tramlijn 21, 23, 24, 25, 4, 7, 8 - City Racing Rotterdam

Lijn Richting Van Tot  
23,25,4,7,8,21,24
Diverse richtingen

City Racing Rotterdam

29 augustus 2014
05:00
02 september 2014
02:00
Meer info

Vanwege werkzaamheden en de afsluiting van het centrum tijdens City Racing Rotterdam rijden diverse bus- en/of tramlijnen op vrijdag 29 augustus, zaterdag 30 augustus, zondag 31 augustus en maandag 1 september omgeleid of niet.

 

De metrolijnen rijden volgens de normale zondagsdienstregeling, maar met lange treinen. Let op! Het is de gehele dag tot 19:00 uur niet toegestaan om de fiets mee te nemen in de metro.

 

 

Meer informatie op www.ret.nl

 

Tramlijn 4, 8 - City Racing

Lijn Richting Van Tot  
4,8
Diverse richtingen

City Racing

31 augustus 2014
05:00
01 september 2014
02:00
Meer info

Vanwege R'dam Racing rijden de tramlijnen 4 en 8 op zondag 31 aug een gewijzigde -, gecombineerde - en ingekorte route tot Rotterdam Centraal met vervallen haltes.

 

Vervallen haltes tram 4 beide richtingen:

- Burg. Van Kempensingel

- De Montignyplein

- Bergse Dorpsstraat

- C.N.A. Looslaan

- Bergse Plaslaan

- Lommerrijk

- Station Noord

- Eudokiaplein

- Walenburgerweg

- Schiekade

- Weena

- Van den Hoonaardstraat

- Kootsekade

- Liduinaplein

- Heer Bokelweg

- Noordsingel

- Soetendaalseweg

 

Vervallen haltes tram 8 beide richtingen:

- Kleiweg RET

- Kootsekade

- Station Noord

- Zwaanshals

- Meent

- Weena

- Weena

- Pompenburg

- Noorderbrug

- Zaagmolenbrug

- Benthuizerstraat

- Soetendaalseweg

- Bergpolderplein

- Eudokiaplein

- Schiekade

- Van den Hoonaardstraat

- Walenburgerweg

 

Vanaf de achterzijde Rotterdam Centraal kunt u gebruik maken van tramlijn 25 tot aan de Bergweg. Hier kunt u overstappen op de pendelbus.

Lijnennetkaart Tramlijn 4

p341